Ohlédnutí za konferencí 2014

5. ročník mezinárodní stomatologické konference 2014 Olomouc

Vážení kolegové,

dovolte mi vás jménem společnosti Arak o.p.s., Olomouckého kraje a našich partnerů pozval na mezinárodní stomatologickou konferenci v Olomouci, kterou již pátým rokem pořádáme po názvem „Víme, jak na zubní kaz“.

Termín: 14. 11. -15. 11. 2014 / pátek od 9.00 / sobota do 15.30

Místo konání: Teoretické ústavy FN a UP Olomouc

Ubytování a společenský večer: NH Hotel Olomouc

Abstrakta 2014

Program konference 2014

UBYTOVÁNÍ PRO ÚČASTNÍKY ZAJIŠTĚNO

Stejně jako v minulých letech jsme pro vás předrezervovali ubytovací kapacity. Tentokrát v NH HOTELS Olomouc. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje za 1.800 Kč / noc. Ubytování lze přímo při vyplňová elektronické přihlášky nebo jej lze dodatečně přiobjednat mailem nebo telefonicky.

CO VÁS ČEKÁ?

Podobu konference jsme vylepšili!

Čeká vás praktický workshop s ukázkou tvorby zubních můstků přímou metodou pomocí skelných vláken přímo v ordinaci lékaře.

Těšit se můžete také na prohlídku anatomického ústavu LF UP Olomouc.

Zajímavý společenský program na páteční večer je samozřejmostí.

ZVUČNÁ JMÉNA PŘEDNÁŠEJÍCÍCH

V rámci mezinárodní konference je o pestrost polytematického obsahu postaráno. S tejně jako v minulém roce budou přednášek účastníci z mnoha evropských zemí, například MUDr. Hana Leino-Pastrnakova ze stomatologické kliniky ve Finsku, doc. Antonín Kolek z LK Mistelbach v Rakousku nebo MUDr. Gabriela Alexandrová a MUDr. Jana Kaiferová, Ph.D. ze S lovenska. Z tuzemských odborníků mi dovolte jmenovat za všechny alespoň prof. MUDr. Jiřího Mazánka, DrSc., doc. MUDr. Vlasta Merglová, CSc., doc. MUDr. Hana
Hubálková, Ph.D. nebo doc. MUDr. Romanu Koberovou Ivančákovou, CSc.
V rámci mezinárodní konference je o pestrost polytematického obsahu postaráno. Stejně jako v minulém roce budou přednášek účastníci z mnoha evropských zemí, například MUDr. Hana Leino-Pastrnakova ze stomatologické kliniky ve Finsku, doc. Antonín Kolek z LK Mistelbach v Rakousku nebo MUDr. Gabriela Alexandrová a MUDr. Jana Kaiferová, Ph.D. ze Slovenska.

Z tuzemských odborníků mi dovolte jmenovat za všechny alespoň prof. MUDr. Jiřího Mazánka, DrSc., doc. MUDr. Vlasta Merglovou, CSc., doc. MUDr. Hana Hubálková, Ph.D. nebo doc. MUDr. Romanu Koberovou Ivančakovou, CSc.

Těšíme se na vás!
MUDr. Ladislav Korotvička, prezident konference

POŘADATELÉ

  • Arak o.p.s.
  • Klinika zubního lékařství Fakultní nemocnice a Univerzity Palackého v Olomouci

Hlavní partner

PODPORUJÍ NÁS